O FIRMIE - PHU Prasmet - Schody, balustrady, konstrukcje stalowe

Przejdź do treści

Firma P.H.U. PrasMet powstała w 1993 roku.

Naszymi pierwszymi klientami były firmy telekomunikacyjne i reklamowe.  Zajmowaliśmy się produkcją kaset, skrzynek przyłączeniowych, abonenckich skrytek pocztowych ( między innymi Poczta Główna w  Warszawie ).

Duże doświadczenie w branży metalowej oraz współpraca z biurami projektowymi i architektami wnętrz pozwoliło nam zaistnieć na bardzo wymagającym rynku klientów indywidualnych. W tym segmencie  rynku metalowego specjalizujemy się w produkcji i montażu balustrad,  schodów, mebli, metalowych elementów wystroju wnętrz. Jest to trudny  rynek, ale dający największą satysfakcję ponieważ zadowolenie naszych  klientów jest dla nas nadrzędnym celem .

Do chwili obecnej krąg naszych klientów poszerzył się o zakłady  piekarskie, mleczarnie, szpitale, firmy poligraficzne, małe i duże  lokale gastronomiczne, firmy meblarskie, agencje reklamowe, biura  projektowe, sieć sklepów odzieżowych.

Wykonujemy również usługowo:

- cięcie blach plazmą CNC. Wymiary blach to 3000x1500 mm i grubość do 20 mm.
- cięcie blach na gilotynie do 4 mm
- gięcie blach
- spawanie TIG , MIG/MAG ( w osłonie CO2 i Argonu )
- projektowanie i wizualizacje 3D

Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów a w swojej pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie.

Zapraszam do współpracy


Partner SOMFY
PHU PrasMet
05-270 Marki ul.Bandurskiego 86
+48 22 771 33 81
biuro@prasmet.net
+48 22 771 33 81
Wróć do spisu treści